אודות המרכז הרפואי לפוריות

 ד"ר איליה בר, מייסד ומנהל המרכז הרפואי לפוריות, המתמחה בטיפול במקרי אי פוריות קשים. המרכז הרפואי לפוריות הוקם כדי לתת מענה לזוגות הנזקקים לטיפולי פוריות,ופועל ע"פ תפיסה טיפולית ייחודית וחדשנית, יחידה מסוגה בישראל.  

תחום הפוריות היינו ענף חדש לחלוטין ברפואה המודרנית (כ- 20 שנה),ופריצת הדרך המשמעותית שלו נעשתה בעשר שנים האחרונות. גנטיקה ושימוש בסמנים  ביולוגים שינו את פני "רפואת הרבייה" ומאפשרים פתרון בעיות מסובכות ומניעת יצירת הריונות לא תקינים ולידת ילדים לא בריאים.

במרכז הרפואי לפוריות מוענקים לפונים כל הטיפולים הדרושים, החל מסקר גנטי והכנה נפשית טרום הריון, בירור עקרות ראשונית ומשנית, עקרות על רקע בלתי מוסבר, הפלות חוזרות ,בדיקה גנטית טרום השרשה של העוברים ,בחירת מין הילוד וכלה בגרימת ביוץ והזרעה תוך רחמית, בהפריה חוץ-גופית(I.V.F ), תרומת ביצית ,פונדקאות ותמיכה רגשית (כחלק אינטגראלי של מחזורי הבירור טיפול).

 החודש המשמעותי בני הזוג עוברים אבחון מרוכז בן חודש ימים, שבסיומו ניתן יהיה להצביע על הסיבות לעקרות או כישלון חוזר בטיפולים, ולהמליץ לבני הוג על טיפול המתאים ביותר, מבלי לאבד זמן יקר בניסיונות עקרים. אבחון זה הוא השלב החשוב להצלחתו המהירה של הטיפול.

טופלי המרכז הרפואי לפוריות זוכים לאחוזי הצלחה גבוהים וזאת בזכות תפיסה טיפולית ייחודית. הצוות המקצועי, בעל הוותק והניסיון בתחום הפוריות, הציוד המתקדם והטכנולוגיה הפורצת דרך מהווים עמוד שדרה להצלחה של המרכז

 הצוות המקצועי

המרכז הרפואי לפוריות מונה צוות מקצועי מהמובילים בתחום הפוריות. כל אחד מומחה בתחומו, בכירי  אנשי הצוות:

ד"ר איליה בר,MD – מומחה במיילדות וגניקולוגיה , מומחה בפריון והפריה חוץ גופית.  מנהל רפואי של המרכז
פרופ' אלטרסקו גאונה,MD – מומחית בגנטיקה ,מנהלת מכון גנטיקה מרכז רפואי שערי צדק ירושלים, יועצת גנטיקה
Dr.Valerija Mmagomedova,מומחית במיילדות וגניקולוגיה , מומחית בפריון והפריה חוץ גופית.
מנהלת יחידת ה.ח.ג.קליניקה Jusu Arsti ריגה , לטביה

Dr.Svetlana Burceva,PhD , אמבריולוגית מנהל מעבדות אמבריולוגיות יחידת ה.ח.ג. Jusu Arsti ריגה, לטביה
עפרה ליאור, MsC – מאמנת אישית וזוגית לפריון והורות , תמיכה רגשית
גל חמו – מתאמת רפואית ומתאמת בינלאומית
רונן קרן -מתאמת רפואית
קליד יעל – טכנאית על קול

 

✔ ייחודי בעולם – מערכת בינה מלאכותית תומכת אבחנה
המרכז הרפואי לפוריות פיתח ונתמך בתכנת מחשב, בינה מלאכותית מקורית ומתוחכמת. ממצאי הבדיקות מקודדים למערכת ממוחשבת ייחודית מסוגה בעולם, ועל בסיס הנתונים מתקבלת המלצה טיפולית המאפשרת לקצר את התהליך הטיפולי משנים לחודשים. כמו כן תעוד כל פרטי הטיפול(אלפי משתנים) מאפשר ניתוח נתונים מדויק ואמין.

✔ צעד אחד קדימה
במרכז הרפואי לפוריות, לצד ציוד רפואי משוכלל, מהמתקדמים בעולם, מתקיימות בדיקות ייחודיות, המניבות תוצאות בעלות רמת מהימנות גבוהה במיוחד.

✔ אתכם לאורך כל הדרך
במרכז הרפואי לפוריות נמשכים המעקב והטיפול עד תום החודש השלישי של ההיריון, שלב שבו ההיריון כבר וודאי.

איתכם לאורך כל הדרך 073-7842-434


ליצירת קשר התקשרו או השאירו פרטים
 
 

חייגו אלינו